Letní stanový tábor

Manětín - Klenoty

Tábor 2014

Námět tábora v roce 2014 byl čerpán v dnes již méně známém soutěžním seriálu francouzské televize „Po stopách Xapatánu“. Tento soutěžní seriál se odehrával v divoké mexické džungli, kde se sedm dobrodruhů a jedna dívka pokoušeli sehnat správnou sošku pro jednoho profesora, který za ní nabízel vysokou odměnu. Cestu do jeskyně se soškami však střežili strážci hory a divoké amazonky.

Pro to, aby jsme profesorovi přinesli správnou sošku jsme potřebovali indície. Indície však byly bráněny amazonkami a strážci hory, proto nebylo jednoduché je získat. Taky vybrat správnou sošku bylo obtížné, zejména potom co se na nich podepsal „slejvák“ hned druhý den. Ale i tak jsme se vypořádali se všemi těžkostmi, které nám přinášely jednotlivé překážky, například strašná xapatáská lávka, a matka příroda,která se asi rozhodla, že je moc sucho a skrápěla nás deštěm takřka každý den, a profesorovi přinesli sošky, které po nás chtěl. A bohatá odměna byla naše.

Jedno odpoledne jme taky strávili ve společnosti pánů střelců, kteří nám umožnili vyzkoušet si střelbu z dlouhého luku, kladkové kuše, profesionální vzduchové pušky a z airsoftových samopalů a pistolí.

Letní stanový tábor © 2015 Frontier Theme